Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary

Oficiální stránky archívní složky souboru.

Počet přístupů

TOPlist

Statistika

Z diskuze...

Kalendář

Anketa

Co byste chtěli přidat?

Více článků (2468)
 

2007

16.12.2007 Vánoční vystoupení na Pile - kulturní dům

Fotogalerie zde

    Dyleň přijal milé pozvání od obce Pila a vystoupil v prostorách místního kulturního domu.

    Samotnému vánočnímu programu předcházela soutěž místních obyvatel v pečení štrůdlů.

Někteří, pečlivě vybraní jedinci z tohoto světoznámého souboru, měli tu možnost, aby v této fantastické soutěži,  zvané Štrůdliáda, porotcovali, ochutnali vynikající vzorky a vybrali vítěze. Byl to opravdu nadlidský úkol, protože všechny vzorky byly skvělé, ale jednotliví porotci se tohoto úkolu zhostili, ač laici, velmi profesionálně a vybrali tři nejlepší vzorky. Samotní vítězové byli slavnostně vyhlášeni a obdarováni hodnotnými cenami. :o)

     Opět plný sál (ostatně, poslední dobou jsou členové souboru na tuto skutečnost už zvyklí) přijal vystoupení Dyleně s nadšením a jednotlivé scény, tance a písně odměňoval bouřlivým potleskem. Závěrečná děkovačka byla předčasně ukončena pořadatelkou tohoto skvělého vystoupení, kdy přišla na pódium, poděkovala všem účinkujícím a předala jim nádherný dort k příležitosti nedávným 50.narozeninám souboru.

     Po skončení vánočního programu, svlečení propocených krojů, zasedli souboráci ke stolům a užívali si pohostinnosti místní obce. Svařené víno, pivo, chlebíčky a samozřejmě narozeninový dort ochutnávali nejen s vděčností, ale i s radostí. Odměnou hostitelům byly krásné písničky, které za doprovodu dud zpívali všichni přítomní.

     Tímto ještě jednou děkujeme všem organizátorům za pozvání, občerstvení a za krásný večer. Pokud jsme se líbili, rádi přijedeme zas. :o)

 

Žádné komentáře