Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary

Oficiální stránky archívní složky souboru.

Počet přístupů

TOPlist

Statistika

Z diskuze...

Kalendář

Anketa

Co byste chtěli přidat?

Více článků (2468)
 

2008

02.02.2008 2.Velkorybnický ples

Fotogalerie zde
   

    Dostali jsme pozvání od našeho bývalého člena na malé vystoupení na 2.Velkorybnickém plese, který se konal v hospůdce U hastrmana na Velkém Rybníku.


Původně jsme chtěli s sebou vzít i naši skvělou kapelu, ale dozvěděli jsme se, že v hospůdce je velmi málo místa, a že kapela by se nám tam asi ani nevešla. ( Navíc měla už společnost zajištěnou živou muziku v podobě dvou muzikantů.) To jsme, chvíli po tom, co jsme dorazili, zjistili sami. Hospůdka krásná, ale taneční parket na podobné akce opravdu velmi malý. Ale co by to bylo za Dyleňáky, kdyby nezvládli i tento problém. Ač jsme měli trošku problémy s šatnou (sklad potravin a nápojů), ač jsme tancovali bez živé muziky (díky za vynález CD), ač byly na začátku trošku problémy s technikou ( obsluha sice CD pustila, ale zapomněla ho zesílit), ač už to byl minimální prostor pro vystoupení, zvládli jsme vystoupení (předtančení) o třech tancích, když ne na jedničku, tak určitě na velice pěknou dvojku. Když vezmeme nakonec v úvahu velký závěrečný potlesk, myslíme si, že i přes všechny počáteční problémy, dokázal Dyleň své posluchače potěšit svým vystoupením.

    Kolem desáté večer jsme se přemístili k Holubovům, kteří pro nás měli připravený skvělý gulášek a víno. Povídat jsme měli o čem, takže během chvíle byla jedna v noci a většina přítomných se zvedla, poděkovala hostitelům a odjeli domů. Jsme ale domluvení, že až bude venku trošku tepleji, že se tam zase sejdeme a přidáme k příjemnému posezení i opékání buřtů.

Žádné komentáře