Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary

Oficiální stránky archívní složky souboru.

Počet přístupů

TOPlist

Statistika

Z diskuze...

Kalendář

Anketa

Co byste chtěli přidat?

Více článků (2468)
 

Úvod

11.2.2009

    Stránky opět malinko změnily vzhled. Jednotlivé panely (odstavce vlevo a vpravo) jsou pro lepší orientaci barevně zvýrazněné, malinko se zvětšilo písmo menu, aby ho mohli lépe číst i starší a pokročilí, a v Novinkách jsou zvýrazněné odkazy na novinky. Jsou to maličkosti, ale určitě pomůžou k lepší orientaci a přehlednosti.
     Děkujeme, že hlasujete v našich anketách. Jsme rádi, že si uděláte čas na prohlédnutí stránek a zodpovědně přistupujete i k hlasování. Prosím všechny, kteří udělili záporný hlas v anketě, aby nám pomohli, např. vzkazem v diskuzi, abychom věděli, v čem mohou být naše stránky lepší a jak stránky upravit, aby i oni mohli změnit názor.
    I nadále trvá náš zájem o staré materiály (fotografie, výstřižky, plakáty, vstupenky, atd.) , ale i o vzpomínky ( na akce, na zájezdy, na festivaly, na vystoupení, na lidi, atd.). Budeme rádi za každou maličkost. Materiály se dají nafotit a následně zveřejnit i např. se jménem autora, nebo dárce.
    V tuto chvíli se již začínají plánovat akce na letošní rok, takže nebude to dlouho trvat a uspokojíme i žádosti v tomto směru.
    U spousty akcí přibyly fotogalerie (skoro celý rok 2007-2008). Pracuje se i na reportážích z jednotlivých akcí.
Žádné komentáře