Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary

Oficiální stránky archívní složky souboru.

Počet přístupů

TOPlist

Statistika

Z diskuze...

Kalendář

Anketa

Co byste chtěli přidat?

Více článků (2468)
 

Úvod

3.2.2009

   Naše stránky mají velké procento příznivců, ale i odpůrců. Věřím, že záporné hlasy nejsou udělovány jen ze zásady, že vše, co se dějem kolem "Archívu" je špatné, ale že je to opravdu osobní názor každého, kdo tlačítko "Ne" zmáčkl. Takže vy všichni, kteří jste s těmi stránkami nespokojení, máte možnost  vyjádřit se v další anketě. A prosím opravdu o zodpovědný přístup. Nechtějte, abych si myslel, že hlasovaly malé děti bez vlastního názoru. Pokud Vám anketa nedává dostatek prostoru na své pocity, můžete použít i diskuzi. 


    Postupně se doplňují jednotlivé akce, fotogalerie a články. V Novinkách jsou sice vidět naposledy přidané příspěvky, ale jakékoliv editace, včetně přidání fotogalerií se nezobrazují, tak je potřeba průběžně sledovat i další stránky.

    Opět Vás vybízím ke spolupráci: Pokud máte nějaké (papírové, nebo i digitální) fotografie a chtěli byste je všem ukázat, nebo pokud máte na netu zřízenou fotogalerii, ozvěte se a Vaše fotografie se mohou objevit zde. Stejně tak, pokud máte nějakou vzpomínku na nějakou akci, pochlubte se ostatním. Kontakt 

Žádné komentáře