Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary

Oficiální stránky archívní složky souboru.

Počet přístupů

TOPlist

Statistika

Z diskuze...

Kalendář

Anketa

Co byste chtěli přidat?

Více článků (2468)
 

Úvod

    Stránky opět malinko změnily vzhled. Jednotlivé panely (odstavce vlevo a vpravo) jsou pro lepší orientaci barevně zvýrazněné, malinko se zvětšilo písmo menu, aby ho mohli lépe číst i starší a pokročilí, a v Novinkách jsou zvýrazněné odkazy na novinky. Jsou to maličkosti, ale určitě pomůžou k lepší orientaci a přehlednosti.
     Děkujeme, že hlasujete v našich anketách. Jsme rádi, že si uděláte čas na prohlédnutí stránek a zodpovědně přistupujete i k hlasování. Prosím všechny, kteří udělili záporný hlas v anketě, aby nám pomohli, např. vzkazem v diskuzi, abychom věděli, v čem mohou být naše stránky lepší a jak stránky upravit, aby i oni mohli změnit názor.
    I nadále trvá náš zájem o staré materiály (fotografie, výstřižky, plakáty, vstupenky, atd.) , ale i o vzpomínky ( na akce, na zájezdy, na festivaly, na vystoupení, na lidi, atd.). Budeme rádi za každou maličkost. Materiály se dají nafotit a následně zveřejnit i např. se jménem autora, nebo dárce.
    V tuto chvíli se již začínají plánovat akce na letošní rok, takže nebude to dlouho trvat a uspokojíme i žádosti v tomto směru.
    U spousty akcí přibyly fotogalerie (skoro celý rok 2007-2008). Pracuje se i na reportážích z jednotlivých akcí.
    Stránky dostaly nový vzhled. Bleděmodro-žlutou nahradila bílá s výraznými označeními jednotlivých článků. Tato barva by měla možná trošlu lépe korespondovat s bílými hlavními stránkami. K novému vzhledu se opět můžete vyjadřovat v nové anketě. Obsah celých stránek zůstal nezměněn, pokud nepočítám nové příspěvky v roce 2008.
   Ve druhé anketě je prostor pro Vaše představy. pokud někomu nestačí anketa, má možnost využít diskuzi.(Nebojte se spousty rámečků a kódů. Stačí do druhého řádku/okna napsat své jméno a do velkého text a odeslat příspěvek. Toť vše.)
       
   Naše stránky mají velké procento příznivců, ale i odpůrců. Věřím, že záporné hlasy nejsou udělovány jen ze zásady, že vše, co se dějem kolem "Archívu" je špatné, ale že je to opravdu osobní názor každého, kdo tlačítko "Ne" zmáčkl. Takže vy všichni, kteří jste s těmi stránkami nespokojení, máte možnost  vyjádřit se v další anketě. A prosím opravdu o zodpovědný přístup. Nechtějte, abych si myslel, že hlasovaly malé děti bez vlastního názoru. Pokud Vám anketa nedává dostatek prostoru na své pocity, můžete použít i diskuzi. 


    Postupně se doplňují jednotlivé akce, fotogalerie a články. V Novinkách jsou sice vidět naposledy přidané příspěvky, ale jakékoliv editace, včetně přidání fotogalerií se nezobrazují, tak je potřeba průběžně sledovat i další stránky.

    Opět Vás vybízím ke spolupráci: Pokud máte nějaké (papírové, nebo i digitální) fotografie a chtěli byste je všem ukázat, nebo pokud máte na netu zřízenou fotogalerii, ozvěte se a Vaše fotografie se mohou objevit zde. Stejně tak, pokud máte nějakou vzpomínku na nějakou akci, pochlubte se ostatním. Kontakt 

Pro všechny příznivce folkloru máme velmi důležitou zprávu. Národní krojový ples 2009 byl z ekonomických důvodů zrušen. Náš soubor, který měl být jedním z hlavních účastníků, nikam nepojede.
Podrobnosti najdete zde.
    Máme několik novinek!
V levém sloupci najdete diskuzi, kam můžete přispívat svými vzkazy, a samozřejmě anketu.
V pravém sloupci najdete Novinky, které se objevily na těchto stránkách.
Již máme první fotogalerie v seznamu akcí. Poznáte je, že je v nich odkaz (začínající http://..., nebo "Fotogalerie zde" ) na jednotlivé galerie. Stačí kliknout a jste tam.
Ahoj a dobrý den všem příznvcům folklorního souboru Dyleň.
     Toto jsou slibované nové stránky archivní složky souboru. V tuto chvíli je to zatím obsahově slaboučné, ale postupem času se doplní všechny složky a fotogalerie. Budeme opět vzpomínat, informovat o akcích, hledat informace o nás, atd. Bude čas a prostor. Tyto stránky jsou mnohem jednodužší na editaci a tudíž se dají mnohem lépe a rychleji upravovat. Navíc by měly fungovat ve všech běžných webových prohlížečích.
    Ještě jedna informace. Stránky jsou sice zadarmo, ale je tam podmínka umístění reklamy. Volil jsem nejpřijatelnější stav-černý proužek nahoře a pár řádků pod odstavci. Nemusíte na ně klikat, ale musí tu být.
     Takže držte nám palce a ať se stránky líbí. Vyrážíme.
1  
2