Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary

Oficiální stránky archívní složky souboru.

Počet přístupů

TOPlist

Statistika

Z diskuze...

Kalendář

Anketa

Co byste chtěli přidat?

Více článků (2468)
 

Úterý 11.11.2008

-         Ráno se řeší ukradené věci v hotelu (Martiny mobil, Pájina řasenka a Verči parfém). Eduardo je z toho rozladěn snad ještě víc než my, a tak navrhuje jet na snídani, než přijede někdo kompetentní k náhradě škod.

-         Po snídani pan Hanka vyčítá chlapcům z Jelenů, že si po záchodě vůbec nemyjí ruce. Ondra ale tvrdí, že on si je umyl mýdlem. Honza Chroust prý na záchodě nebyl. Pepa jen mlčky přitakává. Nejsme si proto jisti, koho se teda výtka týká.

-         Jsme v továrně Corralejo na výrobu tequily v Pénjamu. Všichni jsou nadšeni a kupují láhve. Akorát Ondra tvrdí, že už pil i lepší. Přemýšlíme, kolik litrů alkoholu můžeme převézt přes hranice.

-         Martině je špatně. Peníze za mobil nám v hotelu nevrátili. Honza aspoň ze msty těsně před odjezdem zahesloval hotelový počítač.

-         Jsme přijati u mohutného starosty. Všichni dostali dárek jako odměnu za včerejší spontánní vystoupení mezi lidmi – sombrero nebo vlněnou tašku. Strhla se bitva, zejména o červená sombrera.

-         Vracíme se do Tlaxcaly. Martinové mají svátek, tak se jim hromadně přeje u pumpy.

-         Večer máme ještě rozchod po městě Queretaro – někdo nakupuje suvenýry, někdo jede na vyhlídkový okruh starodávnou tramvají a někomu začínají střevní potíže. Zatím ještě nikdo netuší, že zanedlouho založíme Klub, ve kterém se postupně vystřídá drtivá většina souboru.                                                        Anička Kučerová